Кафедраи фарҳанги соҳибкорӣ ва забон: хайати устодони кафедра - Донишкадаи соҳибкорӣ ва хизмат
КАФЕДРАИ ФАРҲАНГИ СОҲИБКОРӢ ВА ЗАБОН
Ҳайати устодони кафедра

Кафедра бо устодони баландихтисосу ботаҷриба таъмин мебошад, ки дар қатори онҳо доктори илм, профессор, номзадҳои илм, дотсентон, устодони ҷавон  фаъолият менамоянд:

 

Ҳайдаров Авсамад  Алифбекович
И.в. мудири кафедра, дотсент  номзади илмҳои  педагогӣ
Суроғаи почтаи электронӣ:
 Avsamad@bk.ru

 

 

Хоҷаев  Қурбон   Тоирович
профессори кафедра, доктори  илмҳои  педагогӣ
Суроғаи почтаи электронӣ:
 Khojaev@mail.ru

 

 

 

Амонова Муслима  Нуровна
Устоди  калони кафедра
Адреси почтаи электронӣ:
muslimaamoni@ mail.ru

 

 

Лутфуллоева  Миҷгона Машрабовна
Устоди калони кафедра
Суроғаи почтаи электронӣ:
MLutfulloeva@mail.ru

 

 

Шокириён Муҳаммадюнус
Устоди калони кафедра,
Суроғаи почтаи электронӣ:
Mahmad-3@mail.ru

 

 

Ёрова  Зулайхо Ҳабибуллоевна 
Устоди  калони кафедра
Суроғаи почтаи электронӣ:
Zulaikhohab@mail.ru

 

 

Саидамадов  Лақай
дотсенти кафедра, номзади илмҳои педагогӣ
Суроғаи почтаи электронӣ:
Saiidamad@mail.ru

 

 

Абдулхаева  Мавлуда Хайруллоевна 
Устоди калони  кафедра
Суроғаи почтаи электронӣ:
Mavluda-888@mail.ru 

 

 

Лутфуллоева  Миҷгона Машрабовна
ходимаи кафедра
Суроғаи почтаи электронӣ:
MLutfulloeva @mail.ru